Alior Bank

Alior Bank oficjalną działalność w naszym kraju rozpoczął stosunkowo niedawno, bo w 2008 roku Przez ten czas intensywne się rozwinął. Aby tego dowieść wystarczy powiedzieć, że w ciągu 3 lat ilość oddziałów banku wzrosła do ponad 200. Oprócz tego powstało ponad 200 placówek partnerskich. Liczba obsługiwanych w nich klientów przekroczyła dawno przekroczyła 500 tysięcy, obecnie jest ich prawie milion.  O popularności banku świadczy wiele nagród, którymi przez krótki czas został uhonorowany. Najważniejsze z nich, to m.in. najlepszy bank dla firm, dla emeryta, najlepszy bank internetowy i druga pozycja w kategorii banków przyjaznych osobom niepełnosprawnym.

Spośród bardzo wielu interesujących produktów bankowych dostępnych w Alior Banku, na uwagę zasługują pożyczki gotówkowe i kredyty. Koszty pożyczki gotówkowej – w pozytywnym znaczeniu tego słowa – mogą zaskoczyć niejednego klienta. Dla przykładu: w przypadku pożyczki w kwocie 1000 zł raty zaczynają się już od 22 zł. Możliwa do uzyskania wysokość pożyczki jest właściwie nieograniczona, z tym, że bez zabezpieczeń można otrzymać maksymalnie 150 tysięcy złotych. Środki można otrzymać w dniu złożenia wniosku o pożyczkę. Wartym podkreślenia jest iż Alior Bank akceptuje bardzo szeroki zakres dochodu. Bez problemu otrzymają pożyczkę osoby zarabiające na podstawie umowy o dzieło, lub umowy zlecenia, co często wyklucza możliwość otrzymania pożyczki w innych bankach. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów bank wprowadził również możliwość zawieszenia spłaty rat nawet na 3 miesiące. W tym celu wystarczy zgłosić taki wniosek minimum na 3 dni przed upływem termin płatności kolejnej raty.

Przedstawione zasady i warunki udzielania pożyczki stawiają Alior Bank wśród bardzo przyjaznych klientom. Potwierdzeniem tego jest również oferta kredytów. Przykładem: kredyt konsolidacyjny umożliwiający spłatę jednej – niższej – raty zamiast wielu zobowiązań finansowych, w różnych instytucjach finansowych. Pieniądze z kredytu konsolidacyjnego przelewane są na konta instytucji, w których kredytobiorca ma kredyty i pożyczki, które chce połączyć w kredyt konsolidacyjny. Dzięki temu poza kredytem konsolidacyjnym nie posiada żadnych zobowiązań finansowych. Podsumowując: warto zainteresować się ofertami Alior Bank, większość z nich to nowoczesne, dostosowane do potrzeb klienta i niedrogie produkty bankowe. Ich ilość i różnorodność jest gwarancją, że każdy klient Alior Bank może znaleźć coś dla siebie.

 

VN:F [1.9.11_1134]
Ocena: 5.9/10 (liczba ocen: 8)
Alior Bank, 5.9 out of 10 based on 8 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *