Szybka gotówka bez zaświadczeń

Bardzo popularno w ostatnich czasach kredyt bez zaświadczeń (mimo kryzysu banki wciąż szeroko reklamują ten typ pożyczki) to doskonały sposób na szybką gotówkę. Pierwszy krok to dowiedzieć się, jaki bank oferuje kredyt na dowód bez zaświadczeń.

Potem należy wybrać ten najlepszy z banków i umówić się na spotkanie z przedstawicielem. Gdy zapoznamy się z ofertą, wystarczy posłużyć się dowodem osobistym i pożyczka na dowód jest załatwiana od ręki. Składamy podpis na kilku formularzach, oczywiście nie musimy przedkładać żadnych dokumentów, gdyż o to właśnie chodzi w szybkim kredycie.

Kilka kroków a radość z własnych pieniędzy mamy już zapewnioną. Szybka pożyczka na dowód osobisty spłaca się również szybko, gdyż dotyczy niedużych kwot. Jednak wystarczą w sam raz na wyjazd na wakacje w wymarzone miejsce.

Bardzo popularno w ostatnich czasach kredyt bez zaświadczeń (mimo kryzysu banki wciąż szeroko reklamują ten typ pożyczki) to doskonały sposób na szybką gotówkę. Pierwszy krok to dowiedzieć się, jaki bank oferuje kredyt na dowód bez zaświadczeń.

VN:F [1.9.11_1134]
Ocena: 5.5/10 (liczba ocen: 2)
Szybka gotówka bez zaświadczeń, 5.5 out of 10 based on 2 ratings

14 komentarzy

  1. pilnie potrzebuję 5000zł (choćby na wczoraj) na ślub córki i spłatę zaległości w czynszu. Mogę spłacać po 200-250zł m-cznie. Czy ktoś mi pomoże?
    tel: 608 229 878

  2. Mam prośbę i pytanie.Czy ktoś może mi pomóc? Potrzebuję 2000 do 3000tyś.Mogę zwrócić przez rok i z dobrym procentem.Zabezpieczenie np.weksel lub według uznania pożyczkodawcy.Umowa cywilno-prawna.Pozdrawiam!

  3. Czemu nie pójdziecie do banku? Nie pożyczajcie pieniędzy, bo macie taki kaprys. Jak patrzę na młode pokolenie, to trudno zrozumieć mi ich zachowanie, tylko kasa się dla nich liczy! Mój bardzo mnie zawiódł, narobił takich problemów, że cała rodzina musi spłacać jego długi, bo on stracił pracę! Nie mógł pomyśleć?

  4. Czemu portal pozwala na takiego typu ogłoszenia? Myślałem, że to bardziej poważna działalność? Rozumiem jeszcze gdyby był jakiś dział „ogłoszenia”, ale tak? Co to za komentarz do artykułu? Chyba powinniśmy porozmawiać i jego zawartości a nie składać wnioski pożyczkowe!

  5. Pozwala się dlatego, abyśmy mieli o czym dyskutować:) To nie jest poważne, aby prosić o pożyczenie pieniędzy przez komenatarze pod artykułami. Powinniśmu rozmawiać o tym, dlaczego tak bardzo boimy się pokazać swoje zaświadczenie o dochodach? O co chodzi? Wstydzimy się swoich zarobków? A może pracujemy bez umowy?

  6. Dlaczego przestaliśmy ufać innym? Do pożyczania pieniędzy nikt Nas nie zmusza! Jeśli chcemy je zostawić na koncie, to nic nie stoi na przeszkodzie. To nie tak, że wszyscy musimy pomagać innym, możemy nie odczuwać takiej potrzeby. Ja się nie obrażę, jeśli nie znajdą się chętne osoby do pożyczenia mi prywatnie pieniędzy – rozumiem to, że tym osobom także te pieniądze mogą być potrzebne! I nie zamierzam ich wyciągać, „bo ja mam większy problem”!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *