Citi Handlowy SA dawniej Bank Handlowy

Bank Handlowy to najstarsza instytucja finansowa w Polsce i jedna z najstarszych, działających nieprzerwanie w Europie. Powstał w 1870 roku, działa do dziś. Pierwszym prezesem był znany w kraju i na świecie Józef hr. Zamojski. W czasach wojen światowych bank nie przerwał, a jedynie ograniczył swoją działalność. Po wojnie stał się monopolistą w obsłudze transakcji zagranicznych. Sytuacja Banku Handlowego zmieniła się wraz ze zmianą ustroju politycznego kraju. Stracił on swoją pozycje monopolisty, jednak nie spowodowało to gorszych wyników lub zmiany sposobu działania. Jako nie monopolista działa do dziś, dostosowując swoją ofertę i zasady działania do zasad gospodarki wolnorynkowej i znacznej na rynku bankowym konkurencji. Ważna zmianą, zapoczątkowaną w 2000 roku była zmiana struktury akcjonariatu, czego konsekwencja było przystąpienie do światowej sieci CityGroup. Dziś, po fuzji przeprowadzonej w 2002 roku bak działa pod nowa nazwą Citi Handlowy SA, działając w grupie, z której usług korzysta ponad dwieście milionów klientów na całym świecie.

Oferta produktów bankowych Citi Handlowy S.A. jest po prostu olbrzymia, dlatego wspominanie o całej, bez zagłębiania się w szczegóły jest pozbawione sensu. Wspomnę tylko o dostępnej, korzystnej ofercie kredytów i pożyczek.  Jak bardzo korzystnej można przekonać się korzystając z dostępnego na stronie internetowej banku, kalkulatora kredytów i pożyczek.

Pożyczki gotówkowe udzielane przez City Handlowy cechują się bardzo niskim oprocentowaniem i długim okresem spłaty, dzięki czemu nie muszą być dużym obciążeniem dla domowego budżetu. Przy założeniu w Citi Handlowy i regularnym zasilaniu konta, osoba biorąc pożyczkę może liczyć na zwrot znacznej części opłaty przygotowawczej a jeśli poleci skutecznie pożyczkę znajomym może otrzymać bony podarunkowe o wartości 700 zł. Podsumowując: patrząc na proste zasady udzielanych pożyczek i dość atrakcyjne warunki, oferta w Citi Handlowy jest warta zainteresowania. Oczywiście przedstawiona pożyczka gotówkowa to tylko jedna z wielu opcji pożyczenia pieniędzy w tym banku. Do wyboru pozostaje jeszcze wielka ilość różnego rodzaju kredytów jak i najprostszy sposób uzyskania gotówki, czyli limit kredytowy w koncie. Jednym słowem: osoba poszukująca dodatkowej gotówki i posiadająca zdolność kredytową otrzyma ją w Banku Handlowym – na korzystnych warunkach.

VN:F [1.9.11_1134]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *