Deutsche Bank PBC

Deutsche Bank to jeden z banków działających w Polsce od niedawna. Jego światowa historia sięga jednak wielu lat, a właściwie wielu wieków wstecz. Założony został w 1870 roku przez Adelberta Delbrucka i Ludwiga Bambergera. Przez wiele lat istnienia oczywiście w strukturach banku dokonywano wiele zmian, zmieniała się sytuacja społeczno – polityczna , zmieniał się świat, bank wciąż istniał i działał. Wielokrotnie wchłaniał inne instytucje finansowe i rozszerzał swoją działalność.

Deutsche Bank PBC w Polsce działa od szesnastu lat. Początki dzialalności w naszym kraju to rok 1995, wtedy to powstały pierwsze, ulokowane w większych miastach Polski oddziały tego banku. Dziś Deutsche Bank działa w całej Polsce oferując dostęp do swoich usług nie tylko dzięki oddziałom, ale również przez Internet czy telefon. Oddziały w Polsce to nie tylko placówki bankowe. Bank skupia w grupie zarówno oddziały jak i Regionalne Centra Inwestycyjne, Centra Doradztwa dla Firm,  placówki db kredyt.

Oferta Deutsche Bank PBC w Polsce należy do jednej z bardziej interesujących. Skierowana jest do szerokiej części społeczeństwa, bez faworyzowania jakiejkolwiek z grup społecznych. Priorytetem są jednak ludzie zarabiający powyżej średniej. Oferta obejmuje cały wachlarz produktów: od prostych kont oszczędnościowo rozliczeniowych do skomplikowanych ofert kredytowych. Pożyczanie pieniędzy w Deutsche Banku jest opcją korzystną, co można zauważyć, już po przeczytaniu ogólnych warunków, na których pożyczki są udzielane. Trudno uznać aby oprocentowanie należało do najtańszych, ale z pewnością należy do niższych, okres kredytowania jest dość spory, sięga – w przypadku pożyczek gotówkowych – kilku lat, a więc umożliwia uzyskanie niskich, choć dłużej płaconych rat. Dokumenty dotyczące zdolności kredytowej, które należy przedstawić w banku,  również nie są komplikacją. Bank reklamuje szeroko, że w wielu przypadkach wystarczy PIT od pracodawcy i dowód osobisty. Minusem – warunkującym atrakcyjne oprocentowanie pożyczki – jest umowa o pracę na czas nieokreślony, co w dzisiejszych czasach nie zawsze jest możliwe do uzyskania. Mimo wszystko warto zainteresować się ofertami Deutsche Bank PBC.  Produkty tego banku nie są typowo komercyjne, przygotowane z myślą o zwabieniu klienta, ale przemyślane, dopasowane do potrzeb klientów i możliwości banku. Nie zawsze należą do najtańszych, lecz przewidywalność warunków i jasność opłat stawia je w kategorii najciekawszych.

VN:F [1.9.11_1134]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *