Getin Bank

Getin Bank jest bankiem, którego priorytetem działania jest tak zwana bankowość detaliczna. Powstał z regionalnego Górnośląskiego Banku Gospodarczego S.A., pierwsze operacje finansowe przeprowadzając w 1992 roku. Kolejne lata to mix połączeń i wchłonięć kolejnych banków, czego rezultatem była sieć oddziałów w wielu miastach Polski i setki współpracujących z Getin Bankiem punków handlowych i placówek partnerskich. Wartym uwagi jest fakt zwycięstwa banku w rankingach „Najlepszy Bank Uniwersalny” i „Najlepszy Bank Samochodowy” organizowanych przez „Miesięcznik Bank”. Oba tytuły Getin Bank otrzymał w 2009 roku.

Getin Bank specjalizuje się w sprzedaży kredytów i pożyczek i trzeba przyznać, że jego produkty kredytowe są warte zainteresowania. Zarówno proste i szybkie pożyczki gotówkowe, jak i kredyty charakteryzują się niskim oprocentowaniem i brakiem ukrytych opłat. Świadczy o tym chociażby fakt iż rzeczywista stopa oprocentowania nie różni się wiele od tej podawanej oficjalnie. W przypadku ofert konkurencji różnice wynoszą nieraz kilkanaście procent.

Aby wziąć pożyczkę w Getin Bank nie trzeba od razu kierować się do oddziału. Wszelkie informacje można znaleźć na stornie internetowej, a w obliczeniu wysokości rat pomoże intuicyjny kalkulator pożyczki, obsługiwany nawet bez użycia klawiatury. Jednym słowem osoba zainteresowana pożyczka może posiadać pełna wiedzę na temat jej zasad i kosztów jeszcze przed wejściem do oddziału banku.

Oczywiście w Getin Bank istnieje wiele różnych produktów kredytowych. Poza wspomniana pożyczka wartym zainteresowania jest kredyt na PIT. Nie są wymagane przy nim żadne zaświadczenia i oświadczenia, wystarczy z formularzem PIT przyjść do oddziału banku i po podpisaniu umowy kredytowej, szybko można dysponować pożyczką, której wysokość jest określona na podstawie dochodów wymienionych w PIT.

VN:F [1.9.11_1134]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *