LUKAS Bank

Lucas Bank. Pod tą obco brzmiącą nazwą kryje się doskonały bank, znany w Polsce od wielu lat. Początki Lucas Banku to lata 1990-1992. W tych latach powstał Bank Świętokrzyski, oraz firma Lucas Sp. Z o.o. , która świadczyła usługi sprzedaży ratalnej. Efektem współpracy banku i spółki Lucas było ich połączenie. Od 1998 roku działają razem pod nazwą Lucas Bank. Przez lata istnienia na polskim rynku, bank bardzo się rozwinął. Obecnie posiada ponad dwieście oddziałów i prawie dwieście centrów kredytowych, obsługujących miliony stałych i okazjonalnych klientów. Bank popularyzuje również bankowość internetową, więc nawet miejsce zamieszkania z dala od któregoś z oddziałów Lucas Bank nie przekreśla możliwości posiadania jego produktów bankowych.

Priorytetem w działalności banku jest oferowanie korzystnych rozwiązań finansowych dla osób indywidualnych i przedsiębiorstw. Widać to w przypadku wielu produktów. Od najpopularniejszych, różnych kont – do kredytów i pożyczek. Te ostatnie są warte zauważenia, ponieważ wyróżniają się na tle ofert konkurencji. W kategorii opłat można je określić jako pożyczki opłacalne, chociaż nie zawsze najtańsze. Uściślając – z pewnością nie można ich zaliczyć do drogich. O ich opłacalności świadczy fakt, iż są przyznawane na jasnych, określonych w prosty sposób warunkach. Wbrew pozorom, nie każdy bank może powiedzieć o swoich produktach to samo. Pożyczki Lukas Bank nie zawierają ukrytych opłat, ani innych kosztów, a zasady ich przyznawania są zrozumiałe dla każdego. Wyróżniającą się zasadą jest korzystne dla klienta obliczanie wysokości oprocentowania. Im wyższa pożyczka, tym niższe jej oprocentowanie. Banalnie proste, lecz nie zawsze stosowane w bankach konkurencyjnych.

W doborze odpowiedniego kredytu z pewnością pomoże zamieszczony na stronie kalkulator kredytowy. Należy jednak wiedzieć, że wyniki z kalkulatora mają charakter poglądowy i mogą się różnić od rzeczywistych kosztów pożyczki. Warto jednak się nim zainteresować i z perspektywy własnego domu obliczyć opłacalność ewentualnej pożyczki.

Oczywiście warto wziąć pod uwagę kilka rodzajów kredytów i pożyczek i wybrać tą, która jest najodpowiedniejsza. Lukas Bank posiada sporo tego typu produktów w swojej ofercie. Od linii kredytowej w rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowym, poprzez różne rodzaje pożyczek, po kredyt konsolidacyjny. Warto więc poznać szczegóły ofert Lukas Banku. Taka wiedza, dla osób poszukujących dodatkowej gotówki lub po prostu usług dobrego banku, może być naprawdę istotna.

VN:F [1.9.11_1134]
Ocena: 9.0/10 (liczba ocen: 3)
LUKAS Bank, 9.0 out of 10 based on 3 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *