mBank

Mbank, to pierwszy i do dziś najpopularniejszy bank internetowy. Początki jego działalności sięgają roku 2000, od początku bank należał i należy do grupy BRE Banku. Mbank jest wyjątkowo popularny wśród ludzi młodych i osób w średnim wieku, dla których bankowość internetowa nie ma tajemnic. Bank kusi prostotą operacji finansowych, możliwości zakupu produktów bankowych i niskimi kosztami, dlatego notuje regularny przypływ nowych klientów. Zarówno ich, jak i stałych klientów zachwyca ilość produktów bankowych, które w prosty sposób można kupić, lub założyć. Często procedura nie wymaga wychodzenia z domu. Nawet jeśli koniecznym jest podpisanie umowy, wystarczy wypełnienie wniosku przez Internet, uzyskanie tą drogą wszelkich umów do przeczytania i podpisanie takich samych dokumentów dostarczonych i odbieranych bezpłatnie przez kuriera.

Produktów Mbank jest wiele i właściwie trudno wyróżnić jakąkolwiek grupę. Wszystkie – w mniejszy lub większy sposób – są opłacalne i konkurencyjne w porwaniu do produktów innych banków. Na uwagę zasługują bezpłatne konta internetowe oraz bogaty wybór kredytów i pożyczek. Najprostsze – gotówkowe – są bardzo korzystne. Szczegóły ich oferty cechuje przejrzystość i z całą pewnością brak ukrytych opłat. Wszystkiego na temat warunków udzielania pożyczki, opłat, prowizji i innych kosztów można dowiedzieć się z bankowej strony internetowej, a decyzję kredytową otrzymać już po piętnastu minutach. Warto wspomnieć o najważniejszych szczegółach, czyli kwocie pożyczki i czasie trwania umowy. Wysokość pożyczki zaczyna się już od 500 złotych, a okres kredytowania może trwać nawet 84 miesiące. Dzięki temu można mieć gwarancje, że rata ewentualnej pożyczki będzie wyjątkowo niska.

Oczywiście w ofercie Mbanku można znaleźć różne rodzaje pożyczek i kredytów. Od najprostszych linii kredytowych w koncie, uruchamianych jednym telefonem, po bardziej skomplikowane pożyczki gotówkowe, kredyty na samochód, lub kredyty hipoteczne. Jednym słowem: każdy, kto szuka, znajdzie w ofercie Mbanku coś dla siebie.

VN:F [1.9.11_1134]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *