MultiBank

MultiBank powstał w 2001 roku, jako odłam – detaliczna część – BreBanku. Od początku celem działania banku jest połączenie nowoczesnej działalność internetowej i telefonicznej,  z obsługą w centrach finansowych, z siedzibą w różnych miastach Polski. Bank można określić jako instytucje finansową dla wszystkich. Nie wyróżnia żadnej z grup swoich klientów, chociaż trzeba powiedzieć, że istnieje w nim Klub Ekskluzywnej Bankowości Aquarius, nie gwarantujący wyjątkowo korzystnych zniżek, jednak zapewniający na przykład opiekę indywidualnego konsultanta. To jeden z wyjątków od zasady „oferty dla wszystkich”, nie zauważalny jednak dla przeciętnego klienta.

Analizując ofermę dla wszystkich należy stwierdzić, że w Multi Banku, tak jak we wszystkich instytucjach związanych z grupą BRE Bank cechuje ją wyjątkowa przejrzystość. Brakuje tutaj – na szczęście – ukrytych opłat i innych haczyków, czyli minusów wielu ofert konkurencji. Wszystkie informacje są ogólnodostępne, a w razie wątpliwości nie jest problemem uzyskanie informacji przez telefon lub osobiście w oddziale banku.

Kredyty i pożyczki dostępne w MultiBanku są warte zainteresowania z kilku powodów.  Najważniejszym są koszty pożyczki. Należą do wyjątkowo niskich, nawet biorąc pod uwagę RRSO, ale to nie jedyna ich zaleta. Ważniejszą – w mojej ocenie – jest łatwość ich uzyskania. Wymaganych dokumentów jest naprawdę niewiele, a jeśli wynagrodzenie wpływa na konto MultiBank to kredyt można otrzymać wręcz bez dodatkowych potwierdzeń i zaświadczeń. Ciekawostką jest niska prowizja od udzielanego kredytu, która można również skredytować uzyskując większą sumę do dyspozycji. Możliwe do uzyskania są kredyty o wysokość nawet stu tysięcy złotych, kredytowane na okres do 5 lat. Kredytowanie takich sum na tak krótki okres musi powodować wysoką ratę i to jest jedyny minus oferty MultiBanku. Okres kredytowania mógłby być dłuższy.

Pomijając wyjątkowo krotki okres kredytowania ofertę pożyczek i kredytów dostępnych w MultiBanku można polecić. Każdy, kto spełnia warunki i wie, że będzie zdolny spłacić swoje zobowiązania finansowe na pożyczkę w MultiBanku może się śmiało decydować.

VN:F [1.9.11_1134]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *