Noble Bank

Noble Bank jest bankiem mało znanym szerszej części społeczeństwa. Jego historia w Polsce zaczyna się w roku 2005. Wtedy to Getin Holding zakończył procedurę przejmowania Wschodniego Banku Cukrownictwa z siedzibą w Lublinie. Licencja oraz kapitał tego banku posłużył jako podstawa budowy bazy finansowej, oraz bazy oddziałów Noble Bank.

Noble Bank jest bankiem, który swoje oferty kieruje przede wszystkim do zamożniejszej części społeczeństwa. Priorytetem są działania typu private banking, a więc typowo indywidualne podejście do klienta, doradztwo i oferowanie produktów wielu instytucji finansowych. Bank działa w całej Polsce, jednak oddziały posiada wyłącznie w większych miastach Polski.

Na uwagę zasługuje fakt iż bank otrzymał kilka nagród związanych z jakością oferowanych usług i profesjonalnym podejściem do klienta. Do najważniejszych należą tytuły „Najlepszy Bank w kategorii małych i średnich banków” oraz „Finansowa Marka Roku”, przyznane przez dwie gazety z branży finansowej.

Analizując ofertę banku trudno wypowiedzieć się co do jej szczegółów. Bank, jak wspomniałem wcześniej stawia na indywidualne podejście do klienta, doradztwo, pomoc w wyborze najodpowiedniejszych produktów. Dlatego każda osoba, która poszukuje oferty dla siebie powinna skontaktować się z bankiem, a najlepiej odwiedzić go osobiście. Wybór produktów jest przeogromny. Na uwagę zasługuje wiele z nich, między innymi kredyty, jednak ich opłacalność zależna jest od wielu czynników, również od indywidualnej analizy pracownika banku i wyborze poszczególnych produktów bankowych przez klienta. Jednym słowem: chcąc poznać szczegóły oferty Noble Bank należy skontaktować się z oddziałem we własnym zakresie. Ogólnodostępne informacje powiedzą wiele, ale nie wszystko. Warto o tym pamiętać. Na ile takie działanie jest słuszne – trudno powiedzieć, ale biorąc pod uwagę politykę banku i specyficzny rodzaj klientów trudno byłoby ustalić szczegóły ofert i podać do publicznej wiadomości. Czy dzięki temu oferta Noble Bank jest korzystniejsza? Sądząc po dobrych opiniach na temat tego banku, być może tak, jednak trzeba to po prostu sprawdzić.

 

VN:F [1.9.11_1134]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *