PKO BP

PKO BP Czy jest choć jeden mieszkaniec naszego kraju, który nie słyszał o tym banku? Mało to prawdopodobne, ponieważ bank PKO towarzyszy nam od 1919 roku. W czasach komunizmu był to praktycznie monopolista na rynku. Przemiany roku 1989 wymusiły zmiany w banku i dostosowanie go do wymagań gospodarki rynkowej. Wciąż jednak nie został do końca sprywatyzowany a znaczną część akcji posiada Skarb Państwa. Należy dodać, że nie powoduje to spadku opłacalności korzystania z usług PKO. Produkty oferowane przez ten bank nie odbiegają od oferty konkurencji, a często są dużo korzystniejsze.

Bank PKO BP jest bankiem dla wszystkich, bankiem, w którym każdy znajdzie odpowiadającą mu ofertę. Skupia osoby prywatne i przedsiębiorców i cieszy się niemalejącym od wielu lat powodzeniem. Aby nie być gołosłownym, trzeba dodać, że na dzień dzisiejszy PKO BP prowadzi kilka milionów rachunków swoich klientów, zatrudniając około trzydzieści tysięcy pracowników.

PKO BP dziś, to duża grupa kapitałowa, obejmująca nie tylko działalność stricte bankową, ale wiele innych związanych ze sferą finansową. Wśród instytucji tworzących grupę kapitałową można znaleźć chociażby towarzystwo emerytalne, fundusze leasingowe i inne instytucje, które prowadza różnego rodzaju działalność finansową.

Oferty banku PKO BP są tak dobrane, aby każdy znalazł coś dla siebie, dlatego trudno powiedzieć o szczególnie popularnej grupie produktów czy usług. Wyróżnić można byłoby wszystko. Z doświadczenia wiem, że najciekawsze oferty to konta bankowe oraz pożyczki i kredyty. Mnie szczególnie zainteresował produkt o wyjątkowo prostych zasadach i niskich kosztach, czyli pożyczka z „mini ratką”. Jest to typowa pożyczka gotówkowa, której zaletą są wyjątkowo niskie koszty, spowodowane niskim oprocentowaniem, a pośrednio możliwością wybrania długiego okresu kredytowania. Oczywiście to nie jedyna oferta kredytowa a PKO BP, to raczej przykład iż bank dysponuje produktami, które już na początku potrafią zainteresować. Warto więc odwiedzić oddział tego banku. Problemów z tym nie będzie, ponieważ oddziały są w większości polskich miast. Często można znaleźć mini oddziały lub kasy banku oferujące produkty PKO BP. Warto jednak dodać, że w razie konieczności wszelkich informacji można się dowiedzieć nie wychodząc z domu – z przyjaznej i prostej w obsłudze strony internetowej.

 

VN:F [1.9.11_1134]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *