Santander Consumer Bank – AIG Bank Polska

AIG Bank Polska. Historia tego banku rozpoczęła się w Siedlcach, w 1998 roku. Wtedy to AIG Consumer Finance Group wykupił większościowy pakiet Banku Podlaskiego SA. Od tego czasu AIG Bank Polska prężnie się rozwija, czego wyłącznym dowodem nie tylko jest rosnąca liczba oddziałów i coraz lepszy wyniki finansowy banku. Dowodem intensywnego rozwoju i troski o klientów są nagrody, które otrzymuje AIG Bank Polska . Przez wiele lat istnienia banku było ich naprawdę dużo. Od nagród za największą dynamikę rozwoju, poprzez nagrody „Firm przyjaznych klientowi”, kończąc na wielokrotnie otrzymywanych statuetkach „Najlepszy Bank”.

Santander Consumer Bank – tak się nazywa AIG Bank Polska w chwili obecnej specjalizuje się w produktach depozytowych, zajmuje się również udzielaniem kredytów i pożyczek, w swojej ofercie posiada produkty ratalne. Dzięki tak dobranej ofercie, bank szybko zjednał sobie wielu zwolenników. Kredyty, które można w nim otrzymać charakteryzują się niskim oprocentowaniem i brakiem ukrytych kosztów. Na uwagę zasługuje łatwość ich otrzymania. Oczywiście nie chodzi o możliwość otrzymania kredytu przez osoby nie posiadające zdolności kredytowej, ale o brak zbędnej biurokracji niepotrzebnie przedłużającej procedurę. W Santander Consumer Bank , wystarczy jedna wizyta w banku i już można otrzymać pożyczoną gotówkę. Do otrzymania kredytu wymagane jest potwierdzenie dochodów i dowód osobisty. Oczywiście potwierdzenie dochodów jest różne, w zależności od opcji ich uzyskiwania. Dla emerytów i rencistów wymaganym dokumentem jest odcinek renty lub emerytury,  dla osób pracujących zaświadczenie o zarobkach, dla przedsiębiorców zaświadczenie z Urzędu Skarbowego. Jednym słowem dokumenty, których otrzymanie nie wymaga wielu starań.

Kredyty gotówkowe przyznawane przez Santander Consumer bank są produktami finansowymi, które z łatwością można dostosować do swoich potrzeb. Możliwy czas spłaty kredytu to przedział 3-36, a  nawet 48 miesięcy a dzień miesiąca, w którym należy zapłacić ratę można wybrać samodzielnie, dostosowując ją chociażby do otrzymywane wynagrodzenia.

VN:F [1.9.11_1134]
Ocena: 3.4/10 (liczba ocen: 7)
Santander Consumer Bank - AIG Bank Polska, 3.4 out of 10 based on 7 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *