Toyota Bank Polska

Jednym z mniej znanych, aczkolwiek cenionych polskich banków jest Toyota Bank Polska. Działa w naszym kraju już od 2000 roku, jednak ten rok oczywiście nie był początkiem działalności finansowej koncernu Toyota . Bank Toyota na świecie znany jest od wielu lat. Jak sama nazwa wskazuje priorytetem banku są usługi związane z kredytowaniem samochodów, szczególnie samochodów Toyota, jednak oczywiście na tym oferta banku się nie kończy. Można w ofercie znaleźć wszystkie produkty bankowe, jakie są dostępne w innych bankach. Od najpopularniejszych rachunków oszczędnościowo – rozliczeniowych, do skomplikowanych kredytów. Ja, chciałbym skoncentrować się na ofercie, która wcześnie czy później staje się obiektem zainteresowania każdego, czyli pożyczkach gotówkowych. W opinii klientów pożyczki udzielane przez Bank Toyota są dość korzystne. Ich oprocentowanie całkowite mieści się w granicach 14 – 16 procent, do których należy doliczyć stawki ubezpieczenia kredytu. Mimo tego oferta pożyczek oferowanych przez Toyota Bank Polska nadal pozostaje dość korzystna, a z pewnością lepsza od wielu ofert konkurencji.

Pieniądze pożyczone przez Toyota Bank Polska mogą być dostarczone w dość ciekawy sposób. Nie otrzymujemy gotówki, ale ładną kartę, która wyglądem przypomina kartę bankomatową. Możemy płacić nią w sklepach, oczywiście możemy również wypłacać pieniądze z bankomatów. Oczywiście dla tradycjonalistów istnieje opcja otrzymania gotówki – na przykład przelewem.

Pieniądze możemy pożyczyć nawet na 60 miesięcy a kwota pożyczki może sięgnąć nawet osiemdziesięciu tysięcy złotych. Minusem w ubieganiu się o nią jest jeden warunek. Pożyczkę może otrzymać osoba posiadająca rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy w Banku Toyota, lub posiadająca minimum półroczną historię kredytową. Ten dość dziwny warunek – szczególnie jeśli chodzi o historię – z pewnością ma na celu ochronę interesów banku, jednak cześć klientów może odstraszyć. Jeśli jednak nie przeszkadza, ofertą Toyota Bank Polska można się zainteresować. Warto jeszcze wspomnieć, że w wielu przypadkach oprocentowanie pożyczek jest zmienne, ale ewentualne zmiany – chronione przez prawo – nie powinny być duże.

VN:F [1.9.11_1134]
Ocena: 7.0/10 (liczba ocen: 1)
Toyota Bank Polska, 7.0 out of 10 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *