AXI Card

Kwota pożyczki
500 - 4,000 zł
Czas na spłatę
30 dni
Pierwsza
do 3,500 zł
Pierwsza za darmo
3,000 zł na 30 dni
RRSO
od 0%
Pokaż oferty

Axi Card zajmuje się wydawaniem kart płatniczych z logo MasterCard. Klienci firmy pożyczkowej mają możliwość ubiegania się o kartę kredytową AXI z limitem do 6000 zł, której ważność wynosi 3 lata. Umowa pożyczki ratalnej pod postacią karty jest jednak ważna przez okres 5 lat, dlatego też ważność karty kredytowej AXI można przedłużyć.

 • Karta AXI to firma pożyczkowa, która oferuje swoim klientom kartę kredytową z możliwością zbliżeniowej płatności.
 • Maksymalna kwota limitu w karcie kredytowej AXI wynosi 6000 zł.
 • Proces wnioskowania odbywa się w szybki sposób: online lub telefonicznie.
 • Niewątpliwą zaletę stanowi fakt, iż firma pożyczkowa przewiduje możliwość zrezygnowania z karty kredytowej AXI w dowolnym momencie trwania umowy. Minusem jest z kolei to, że Axi-card.pl sprawdza klientów w bazach dłużników.
 • Oprocentowanie karty kredytowej AXI wynosi jedynie 0,75 proc. miesięcznie.

AXI CARD OPINIE

Karta AXI to instytucja pozabankowa, która przyznaje kartę kredytową AXI na przejrzystych warunkach. Proces wnioskowania odbywa się online lub telefonicznie. Po wydaniu pozytywnej decyzji kredytowej, firma pożyczkowa wysyła do pożyczkobiorcy kuriera, który dostarcza umowę pożyczki.

JAK WZIĄĆ POŻYCZKĘ W AXI CARD KROK PO KROKU:

 1. Na stronie firmy pożyczkowej należy wybrać przycisk Złóż wniosek znajdujący się w prawym górnym rogu,
 2. wypełnienie formularza dotyczącego danych pożyczkobiorcy,
 3. Firma pożyczkowa oddzwania do klienta i udziela mu profesjonalnej pomocy przy wypełnieniu formularza,
 4. Instytucja pozabankowa sprawdza pożyczkobiorcę pod kątem jego płynności finansowej,
 5. Po pozytywnej decyzji kredytowej, firma dzwoni do klienta i ustala z nim termin wizyty kuriera, który dostarczy umowę pożyczki.

Firma pożyczkowa oferuje kartę kredytową AXI na przejrzystych warunkach. Klient może wnioskować o kartę, w której limit wynosi maksymalnie 6000 zł. Axi-card.pl nie określa minimalnego limitu na karcie kredytowej. Wysokość pożyczki jest zależna od zdolności kredytowej danego klienta. Karta AXI jest ważna przez 3 lata, licząc od momentu jej wydania. Czas trwania umowy przyznanej pożyczki pod postacią karty wynosi 5 lat. Oznacza to, że po wygaśnięciu karty, firma pożyczkowa wysyła nowy dokument do klienta.Proces wnioskowania o kartę kredytową w AXI nie wiąże się z wieloma formalnościami. By móc ubiegać się o ten produkt pozabankowy, wystarczy:

 • mieć ukończone 21 lat,
 • posiadać udokumentowany dochód,
 • mieć minimalny miesięczny dochód w wysokości 1500 zł.

Należy również wziąć pod uwagę fakt, że firma pożyczkowa sprawdza klienta w BIK-u i BIG-u. Negatywna historia kredytowa nie musi mieć jednak wpływu na decyzję pożyczkową.Po wydaniu pozytywnej decyzji o przyznaniu karty kredytowej AXI, firma pożyczkowa wysyła do klienta kuriera pod wskazany przez pożyczkobiorcę adres. Zaraz po otrzymaniu podpisanej umowy,Axi-card.pl dokonuje aktywacji karty. Czas oczekiwania na możliwość korzystania z karty wynosi od 1 do 3 dni.Osoby prowadzące działalność gospodarczą powinny mieć na uwadze fakt, iż prowadzona przez nie firma musi mieć aktualny wpis do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Przedsiębiorca powinien prowadzić ją od min. 6 miesięcy, by móc ubiegać się  o pożyczkę dla działalności gospodarczych pod postacią karty kredytowej AXI.

RODZAJE POŻYCZEK W AXI CARD

 • karta kredytowa AXI

Karta AXI specjalizuje się w przyznawaniu pożyczek ratalnych pod postacią karty kredytowej AXI. Klient, który posiada kartę nie ponosi za nią żadnych opłat, jeśli jej nie używa. Minimalna kwota spłaty karty kredytowej AXI wynosi 15% przyznanego limitu kredytowego. Nie może ona przekraczać całkowitej sumy zobowiązań na karcie kredytowej należnych pierwszego dnia miesiąca, w którym regulowana jest minimalna kwota zadłużenia. Jeżeli celem pożyczkobiorcy jest spłata jedynie kwoty minimalnej pomiędzy 1 a 5 dniem danego miesiąca, oprocentowanie będzie równe 0,75 proc. miesięcznie. Do tego należy doliczyć prowizję administracyjną w wysokości 5,25 proc. miesięcznie. Pożyczkobiorca, któremu przyznano kartę kredytową AXI ma możliwość podniesienia limitu w karcie po 3 miesiącach użytkowania. Jest jeden warunek-należy spłacać zobowiązanie finansowe w terminach przewidzianych w umowie.

WARUNKI OTRZYMANIA KARTY KREDYTOWEJ AXI

 • ukończone 21 lat,
 • udokumentowany dochód,
 • minimalny dochód w wysokości 1500 zł miesięcznie,
 • aktualny dowód osobisty,
 • terminowe regulowanie posiadanych zobowiązań.
Rating:
Sending data...
Done!
logo
500 In stock
4.8 of 5. Votes: 4

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0