Creditron

Kwota pożyczki
300 - 15,000 zł
Czas na spłatę
30 dni
Pierwsza
do 3,000 zł
Pierwsza za darmo
3,000 zł na 30 dni
RRSO
od 0%
Pokaż oferty

Informacje o kosztach pożyczki w Creditron

Aby otrzymać dostęp do usługi Creditron, musimy najpierw dokonać płatności w wysokości 19,99 euro za okres 15 dni. Wtedy dostaniemy dostęp do listy opcji pożyczkowych, które pozwolą nam wybrać kwotę i termin pożyczki dostosowanych do naszej zdolności kredytowej. To od tych parametrów będzie zależeć koszt rat za pożyczkę online.

Pożyczka na raty w Creditron – kwoty i czas spłaty

Dzięki Creditron możemy uzyskać pożyczkę na sumę od 300 do 15 000 zł z okresem kredytowania od 2 do 24 miesięcy. Żeby otrzymać pożyczkę online, nie trzeba wysyłać żadnych dokumentów. Wystarczy być osobą dorosłą, posiadać konto bankowe oraz ważny dowód tożsamości.

 • Kwota pożyczki od 300 do 15 000 zł
 • Okres kredytowania od 2 do 24 miesięcy
 • Pożyczka dla osób od 18 do 75 roku życia
 • Wymagana karta bankowa oraz ważny dokument tożsamości

Aktualne promocje i kody rabatowe

Creditron obecnie nie przeprowadza promocji i nie oferuje kodów rabatowych.

Warunki otrzymania pożyczki ratalnej w Creditron

Pożyczki ratalne Creditron są dostępne dla osób dorosłych w wieku pomiędzy 18 a 75 lat, które posiadają aktualny dowód osobisty. Klient musi również przypisać kartę kredytową do konta, z której zostanie pobrana prowizja w wysokości 19,99 euro jako opłata za korzystanie z serwisu przez 15 dni. Niezbędny będzie również telefon komórkowy, który pozwoli firmie pożyczkowej na skontaktowanie się z nami.

W skrócie uzyskanie pożyczki w Creditor wymaga:

 • Zamieszkania na terenie Polski
 • Ukończenia 18 lat
 • Opłacenia kwoty usługowej 19,99 euro
 • Posiadania aktywnego adresu e-mail i telefonu komórkowego
 • Ważnego dokumentu tożsamości

Dokumenty niezbędne do wzięcia pożyczki na raty online

Aby uzyskać pożyczkę w Creditron, wystarczy posiadać ważny dokument tożsamości. Zwykle jest nim dowód osobisty, który posłuży nam przy rejestracji. Serwis nie wymaga wysyłania żadnych dokumentów do firmy.

Creditron – weryfikacja w bazach dłużników

Klienci Creditron mogą spodziewać się weryfikacji w bazie dłużników Biura Informacji Kredytowej BIK.

Czy Creditron udziela pożyczek na raty bez sprawdzania BIK?

Nie. Wnioskując o pożyczkę na raty online w Creditron, klient musi się liczyć ze sprawdzeniem jego historii kredytowej w BIK.

Czy Creditron udziela pożyczek dla zadłużonych?

Serwis współpracuje z ponad trzydziestoma firmami-partnerami udzielającymi pożyczek, z których część jest skora wspomóc klientów w trudnej sytuacji finansowej. Składając formularz pożyczkowy w Creditron dostaniemy dostęp do katalogu ofert, z których mogą skorzystać nawet osoby zadłużone.

Jakie formy zatrudnienia akceptuje Creditron?

Serwis Creditron nie wyszczególnia zastrzeżeń odnośnie do formy zatrudnienia klienta. Wniosek możemy składać, zarówno pracując na umowie o pracę, jak i zlecenie bądź dzieło.

Jak wziąć pożyczkę online na raty w Creditron – krok po kroku

Pożyczkę na raty w Creditron uzyskamy poprzez wybór wniosku po szybkiej rejestracji. Cały proces przebiega następująco:

 1. Określ kwotę pożyczki i okres kredytowania, które cię interesują, po czym wciśnij przycisk “otrzymaj pieniądze”.
 2. W panelu rejestracji podaj między innymi swój numer komórkowy, adres e-mail, oraz adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym.
 3. Następnie dodaj dane karty kredytowej. Zostanie z niej automatycznie pobrana kwota 19,99 euro. Jest to opłata cykliczna, która będzie pobierana co 15 dni, dopóki nie zrezygnujemy z usług serwisu.
 4. Po zakończeniu rejestracji należy wypełnić kwestionariusz możliwości finansowych. Na jego podstawie otrzymamy dostęp do listy ofert pożyczkowych dostosowanych do naszej zdolności kredytowej.
 5. Dobieramy odpowiadającą nam ofertę ze spersonalizowanej listy i wypełniamy związany nią formularz.
 6. Po weryfikacji bankowej pieniądze pojawią się na naszym koncie.

Weryfikacja tożsamości klienta Creditron

Wstępna weryfikacja klienta w Creditron następuje w trakcie zakładania konta, gdy z karty kredytowej klienta zostanie pobrana opłata za korzystanie ze strony. Dalsza weryfikacja następuje dopiero po przyjęciu oferty jednej z firm współpracujących z serwisem. Zależnie od pożyczkodawcy, proces ten będzie przebiegał za pomocą aplikacji Instantor lub Kontomatik, albo za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 grosza lub 1 złotówki.

Spłata pożyczki na raty w Creditron

Aby spłacić raty pożyczki, będziemy musieli wykonywać regularne przelewy na wskazane konto bankowe, zgodnie z harmonogramem zawartym w umowie pożyczki. Szczegółowe zasady spłaty pożyczki zdobytej dzięki pomocy Creditron będą zależały od wybranej przez nas oferty, obranej kwoty oraz długości okresu kredytowania.

Czy możliwa jest spłata pożyczki ratalnej przed terminem?

Tak. Klienci Creditron mają możliwość wcześniejszego uregulowania należności związanych z pożyczką. W ten sposób pożyczkobiorca unika kosztów związanych z odsetkami i częścią prowizji, które musiałby opłacić, spłacając raty zgodnie z harmonogramem. Aby dokonać wcześniejszej spłaty pożyczki, musimy skontaktować się z biurem obsługi klienta firmy, z której oferty korzystamy.

Wydłużenie terminu spłaty

Aby przedłużyć termin spłaty, klient musi skonsultować się z biurem obsługi klienta firmy pożyczkowej, z którą zawarł współpracę dzięki Creditron. Warunki spłaty są indywidualnie dostosowane do możliwości kredytowej klienta i opisane w umowie, która również zawiera szczegóły potencjalnego wydłużenia terminu spłaty.

Brak spłaty – co jeśli pożyczka nie zostanie spłacona na czas

Jeżeli zaczniemy zalegać ze spłatą rat, zostaniemy obciążeni dodatkowymi kosztami. Firma pożyczkowa może nas jednocześnie zgłosić do rejestru dłużników. Osłabi to naszą zdolność kredytową, zmniejszając ilość dostępnych ofert.

Szczegóły na temat naszej zdolności kredytowej, długach i opóźnieniach w płatnościach możemy śledzić na portalu Creditron dzięki funkcji serwisu “Moja ocena”.

Jak przebiega windykacja należności?

Jeżeli klient regularnie zwleka ze spłatą zadłużenia, firma pożyczkowa może wypowiedzieć zawartą z nim umowę i rozpocząć proces windykacyjny. Oznacza to wpisanie pożyczkobiorcy do rejestru dłużników oraz przekazanie sprawy firmie windykacyjnej. Możliwe jest również rozpoczęcie postępowania sądowego.

Kolejna pożyczka w Creditron

Creditron wykorzystuje wypełniony przez nas formularz do wyszukania szeregu ofert dopasowanych do naszych możliwości finansowych. Posiadanie jednej pożyczki zmniejsza pulę dostępnych dla nas ofert. W wielu przypadkach będziemy jednak dalej mogli skorzystać z kolejnej pożyczki w Creditron.

Logowanie do panelu użytkownika

Aby wejść do naszego panelu użytkownika Creditron, musimy wcisnąć ikonę trzech równoległych pasków znajdującą się w prawym górnym rogu strony. Tam wybieramy opcję “zaloguj się”, gdzie możemy podać nasz e-mail i hasło.

Problemy z logowaniem

Jeżeli zapomnimy hasła do serwisu Creditron, możemy je odzyskać wybierając opcję “Zapomniałeś hasła?” w panelu logowania. Pozwoli nam ona na podanie adresu e-mail do konta, na który zostaną wysłane nowe instrukcje logowania. W przypadku wystąpienia innych problemów musimy skontaktować się z biurem obsługi klienta pod adresem [email protected].

Zmiana danych w Profilu Klienta

Część danych profilu będziemy mogli zmienić po zalogowaniu się na konto w sekcji “Moje dane”. Jeżeli nie znajdziemy opcji edycji informacji, które nas interesują, musimy skontaktować się z biurem obsługi klienta.

Rating:
Sending data...
Done!
logo
300 In stock
4.8 of 5. Votes: 4

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0