credy.pl

Kwota pożyczki
500 - 3,000 zł
Czas na spłatę
1 - 30 dni
Pierwsza
do 3,000 zł
Pierwsza za darmo
3,000 zł na 30 dni
RRSO
od 0%
Pokaż oferty

Serwis Credy.pl to pośrednik pomiędzy pożyczkobiorcami a pożyczkodawcami. W ramach usług portalu wnioskować możemy o pożyczkę pozabankową od 50 zł do 2000 zł, na okres do 30 dni!

Sektor FinTech dynamicznie się rozwija. Przybywa nie tylko firm pożyczkowych, lecz również pośredników, którzy mają za zadanie jeszcze bardziej przyspieszyć proces pożyczania. Serwisem pośredniczącym jest Credy.pl, który łączy pożyczkobiorców i pożyczkodawców. Dzięki tego typu portalom obie strony mogą szybko nawiązać współpracę. Jeśli jesteśmy zainteresowani pozabankową pożyczką online, lecz nie potrafimy wybrać dla siebie odpowiedniego pożyczkodawcy, warto skorzystać z usług Credy.pl. Obecnie serwis współpracuje z kilkudziesięcioma rzetelnymi firmami, które zaoferują nam atrakcyjną ofertę pożyczki dostosowaną do naszych potrzeb.

Serwis Credy.pl – z nim odnajdziesz pożyczkę idealną

Należy zaznaczyć, że portal Credy.pl nie jest pożyczkodawcą, a więc nie zajmuje się świadczeniem usług finansowych. To serwis, który pełni rolę pośrednika pomiędzy pożyczkobiorcami a pożyczkodawcami. Za pomocą tego portalu możemy złożyć wniosek o pożyczkę, który zostanie przekazany wszystkim współpracującym z nim firmom pożyczkowym.

Na stronie portalu odnajdziemy wniosek, który należy wypełnić, by móc aplikować o interesujące nas zobowiązanie. Serwis wymaga podania wielu informacji. Niewątpliwie ma to związek z mnogością firm, z którymi współpracuje – każdy pożyczkodawca na innej podstawie oceniać będzie naszą zdolność kredytową. Portal szczególnie dba o bezpieczeństwo klientów, więc nie musimy martwić się, że wprowadzone przez nas dane osobowe znajdą się w niepowołanych rękach. Dzięki zgromadzonym we wniosku informacjom serwis Credy.pl może pokierować aplikacją w odpowiedni sposób, dzięki czemu nasz wniosek trafi do pożyczkodawcy, który będzie mógł zaproponować nam odpowiednią ofertę.

Nowoczesne narzędzie od Credy

Credy.pl proponuje swoim klientom bardzo nowoczesne i sprawne narzędzie. Nie musimy już samodzielnie wchodzić na strony internetowe pożyczkodawców, by u każdego z osobna składać wniosek o pożyczkę. Takie zadanie z pewnością zajmie nam dużo więcej czasu niż skorzystanie z pomocy Credy.pl. Wystarczy, że wejdziemy na stronę pośrednika, złożymy tylko jeden wniosek, a on przekaże go do współpracujących firm. Cała praca zostaje wykonana za pożyczkobiorcę.

Proces składania wniosku krok po kroku

Aby skorzystać z usług proponowanych przez Credy.pl, wszystko co musimy zrobić, to złożyć wniosek o chwilówkę. Wykonanie tego zadania nie powinno zająć nam więcej niż 15 minut, ponieważ Credy.pl wyjątkowo postarał się, aby proces ten był szybki i nie przysparzał problemów konsumentom. Aplikację o pożyczkę rozpoczynamy od wyboru kwoty pożyczki oraz okresu jej kredytowania. W tym miejscu do wyboru mamy kwoty od 50 zł do 1500 zł. Jeśli chodzi o termin spłaty, to również wybieramy go samodzielnie: od 1 do 30 dni. Następnie przechodzimy już do wypełniania danych osobowych. Tu podać będziemy musieli informacje takie jak: nr PESEL, nr rachunku bankowego, seria oraz numer dowodu osobistego. Kolejno wypełniamy rubryki związane z naszymi danymi kontaktowymi, czyli nr telefonu, adres e-mail, adres korespondencyjny. Credy.pl zapyta nas także o sytuację mieszkaniową.

Dane na temat pracy

Kolejnym krokiem będzie podanie szczegółowych danych odnoszących się do naszej pracy. Między innymi zapytani zostaniemy o formę zatrudnienia, a więc typ umowy, miesięczne przychody netto, comiesięczne wydatki, dokładną nazwę pracodawcy wraz z adresem siedziby firmy, stanowisko jakie zajmujemy, a także kiedy na naszym koncie pojawia się wynagrodzenie. Komplet wszystkich tych informacji pozwoli na określenie naszej zdolności kredytowej, która będzie miała duży wpływ na to, czy uda nam się uzyskać takie zobowiązanie, o jakie wnioskujemy. Następnie po zatwierdzeniu wprowadzonych przez nas danych, zostaniemy proszeni o wykonanie symbolicznego przelewu lub podanie kodu identyfikacyjnego za pomocą SMS – jest to proces weryfikacji, dzięki któremu wykluczona zostanie możliwość oszustwa. Teraz pozostaje nam już tylko czekać na decyzję i telefon od pożyczkodawcy, co nie powinno zająć wiele czasu. Pośrednik przyjmuje wnioski 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Credy – zalety

  • Przejrzysta strona WWW.
  • Szybkie i bezpłatne wnioskowanie o pożyczkę.
  • Brak formalności.

Podsumowanie

Credy.pl jest serwisem internetowym, którego głównym zadaniem jest pomoc zainteresowanym pożyczkobiorcom w odnalezieniu idealnej oferty pożyczki pozabankowej. Dzięki Credy.pl w szybki i niekłopotliwy sposób nawiążemy współpracę z firmą pożyczkową, która przygotuje dla nas atrakcyjne zobowiązanie – dostosowane do naszych potrzeb, ale i możliwości spłaty. Kiedy nie potrafimy zdecydować się na żadną z firm pożyczkowych, warto skorzystać z oferty Credy.pl. Jednak jak wszystko, również serwis Credy.pl ma swoje wady i zalety. Tych lepszych stron oczywiście jest wiele, lecz podstawową rzeczą, jaka może zniechęcić do skorzystania z usług portalu jest niska kwota pożyczki. W ramach usług portalu uzyskać możemy tylko 1500 zł. Dla tych z nas, których potrzeby finansowe nie są zbyt wygórowane, jest to kwota wystarczająca. Jednak dla osób, które w planach mają większe wydatki, może być za mała.

Rating:
Sending data...
Done!
logo
500 In stock
4.9 of 5. Votes: 14

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0