Hapipozyczki

Kwota pożyczki
2,000 - 15,000 zł
Czas na spłatę
6 - 36 mc
Pierwsza
do 15,000 zł
Pierwsza za darmo
3,000 zł na 30 dni
RRSO
9.62%
Pokaż oferty

Jak wziąć pożyczkę w hapi pożyczki krok po kroku:

Hapipożyczki udzielają wysokich sum, ale proces pożyczania nadal jest prosty. Wystarczą trzy kroki, aby odebrać potrzebną gotówkę:

  • Określenie kwoty i wypełnienie wniosku
  • Przelew weryfikacyjny
  • Odebranie pożyczki

Pożyczkodawca udostępnia swoim klientom wygodny kalkulator, który umożliwia określenie kwoty pożyczki i terminu jej spłaty. Klient jest od razu poinformowany, ile będzie wynosić comiesięczna rata i może zdecydować się na ich dogodną dla siebie liczbę. Spłata pożyczki jest możliwa w ratach rozłożonych na okres od 3 do 48 miesięcy – dostępność tak długiego okresu kredytowania sprawia, że domowy budżet nie zostanie naruszony nawet przy tak dużej pożyczce, jaką proponuje nam firma Hapipożyczki.

Firmę pożyczkową wyróżnia odpowiedzialność, dlatego sprawdza wiarygodność swoich klientów, obligując ich do zrobienia przelewu weryfikacyjnego. Należy przesłać symboliczną złotówkę, tym samym potwierdzając wprowadzone we wniosku dane, tzn. adres e-mail, numer telefonu komórkowego i numer rachunku bankowego. Wpisywane informacje są zupełnie bezpieczne, ponieważ używany system skutecznie chroni klientów Hapipożyczek.

Aplikacja musi zostać pozytywnie zweryfikowana, wówczas pożyczkobiorca otrzymuje pieniądze. Jeśli będzie regularnie spłacać zobowiązanie, w przyszłości bez kłopotu otrzyma następne wsparcie finansowe. Kiedy występuje problem z uregulowaniem raty, trzeba jak najszybciej zareagować, najlepiej przed upływem terminu. Datę spłaty pożyczki można bowiem przesunąć, ponieważ pożyczkodawca gwarantuje opcję odroczonej płatności. To tzw. Wakacje od raty, które są możliwe jedynie pod warunkiem spłacenia przynajmniej trzech pełnych rat. Do upłynięcia terminu zaś muszą pozostać chociaż 3 dni, a umowa powinna być podpisana na minimum 6 miesięcy.

Wszelkie pytania co do oferty bądź warunków umowy można kierować do konsultantów Biura Obsługi Klienta. Na głównej stronie internetowej pożyczkodawcy odnajdziemy numer telefonu na infolinię, na którą telefonować możemy od poniedziałku do piątku w godzinach między 8 a 20, a w soboty od 9 do 17. Jest to bardzo wygodna forma pomocy – konsultant od razu wyjaśni nam wszystkie problematyczne kwestie. Przed wykonaniem telefonu warto najpierw sprawdzić zakładkę najczęściej zadawanych pytań – być może ktoś już miał podobne wątpliwości i już udzielono wyjaśnienia. Skontaktować się z pożyczkodawcą możemy również poprzez wypełnianie specjalnie przygotowanego formularza, w którym uzupełniamy swoje dane kontaktowe i podajemy zakres problemu – taki rodzaj zgłoszenia zostanie rozpatrzony w trybie priorytetowym.

Rodzaje pożyczek w hapi pożyczki

Oferta Hapipożyczki:

  • Pożyczka na raty

Hapipożyczki to specjalista w udzielaniu pożyczek ratalnych. Swoim klientom gwarantuje niezwykle wysokie kwoty, nawet do 25 000 zł. Minimalna suma, którą można pożyczyć, to 800 zł. Z jednej strony klienci mogą wziąć kilkuset złotych, aby podreperować domowy budżet, z drugiej – dostępność wysokiej kwoty pozwala na zaplanowanie poważnych wydatków i zrealizowanie kosztownych marzeń. Okres kredytowania jest równie dogodny – spłata pożyczki powinna nastąpić w ciągu 3 do 48 miesięcy. Specjalnie stworzony elastyczny system rat pozwala dogodnie dopasować je do możliwości finansowych klienta.

Hapipożyczki skierowane są do obywateli Polski ze stałym adresem zameldowania. Muszą mieć ukończone 20 lat, posiadać dowód osobisty, numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego i rachunku bankowego. Co ważne, pożyczkodawca nie skreśla osób, które już mają jedną pożyczkę. Jeśli ich dochód na to pozwala, mogą z powodzeniem zaciągnąć następną. Dlatego konieczne jest źródło regularnego dochodu – bez zarobków nie jest możliwe staranie się o wsparcie finansowe. Z możliwości otrzymania pożyczki nie skreśla natomiast wpis w rejestrze dłużników. Każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie, z tego powodu zawsze warto złożyć wniosek i zaczekać na odpowiedź. Decyzja jest podejmowana w kilka minut.

Ciekawym dodatkiem do pożyczek są Alerty SMS Hapipożyczki. To wiadomości wysyłane do klientów w celu przypomnienia im o terminach płatności czy poinformowania o statusie pożyczki. Można otrzymać 5 takich SMS-ów w ciągu miesiąca i co najważniejsze – nie trzeba za nie płacić.

Opis produktu hapi pożyczki

Hapipożyczki jest nową marką na rynku pożyczek internetowych, a mimo to zdążyła już zyskać niemałe grono zadowolonych klientów. Hapipożyczki należą do firmy International Personal Finance, w Polsce znanej jako Provident. Obecnie instytucja postanowiła zaoferować klientom wygodne pożyczki na raty w ramach oferty marki Hapipożyczki. Pożyczanie wysokich kwot to niewątpliwy atut firmy, dlatego tak szybko zyskała na swój temat wiele pozytywnych opinii. Cały proces brania pożyczek odbywa się z wykorzystaniem przejrzystego, bezpiecznego serwisu, gdzie na klientów czeka prosty do uzupełnienia wniosek.

Hapipożyczki to oferta dla osób, które skończyły 20 lat, posiadają polskie obywatelstwo i ważny dowód osobisty, dysponują własnym rachunkiem bankowym i stałym dochodem. W Hapipożyczkach otrzymamy od 800 do 25 000 złotych do spłaty w ciągu 48 miesięcy.  Jeśli mamy jakieś pytania, możemy skontaktować się z Obsługą Klienta przez formularz zamieszczony na stronie.

Hapipożyczki to szybka pomoc finansowa dla tych, których zaskoczyły nagłe zobowiązania. Wnioskowanie jest proste, a dostępne kwoty wysokie – to idealne połączenie w sytuacji, kiedy potrzebujemy gotówki.

Wady i zalety oferty hapi pożyczki podsumowanie

Hapipożyczki cieszą się uznaniem i powodzeniem. Klienci doceniają wysokie kwoty pożyczek, które można podzielić na rozsądne raty, o wiele prostsze do spłacenia, lecz cenią sobie również te niższe, które pozwalają na szybką pomoc przy zachwianiu finansowej równowagi. Firma odpowiada na oczekiwania swoich klientów i proponuje rozwiązania dopasowane do zróżnicowanych potrzeb. Przed złożeniem wniosku powinniśmy jednak dokładnie przeanalizować wady i zalety oferty, a także porównać ją z innymi dostępnymi na rynku. W ten sposób będziemy pewni, że wybraliśmy dobrze.

Rating:
Sending data...
Done!
logo
2000 In stock
5 of 5. Votes: 5

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0