Kredyt Ok

Kwota pożyczki
1,000 - 7,000 zł
Czas na spłatę
30 dni
Pierwsza
do 2,000 zł
Pierwsza za darmo
3,000 zł na 30 dni
RRSO
117.85%
Pokaż oferty

Informacje o kosztach pożyczki w Kredyt OK

Firma Kredyt OK udziela gotówki na przejrzystych zasadach. Jak informuje pożyczkodawca ostateczne warunki udzielenia pożyczki zależą od oceny zdolności kredytowej klienta, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Na koszty pożyczki składają się:

 • odsetki,
 • prowizja za udzielenie,
 • prowizja operacyjna.

Główny koszt uzyskania pożyczki na raty online w Kredyt OK stanowi prowizja operacyjna. Jej wysokość jest ustalana indywidualnie w głównej mierze zależy od pożyczanej kwoty oraz okresu na jaki zostanie zawarta umowa. Koszty najlepiej obrazuje przykład reprezentatywny, przygotowany przez samego pożyczkodawcę

Ostateczne warunki udzielenia pożyczki zależą od oceny zdolności kredytowej Klienta, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Udzielenie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej. W przypadku braku płatności w wyznaczonym terminie Capital Service S.A. jest uprawniona do naliczenia odsetek z tytułu opóźnienia w spłacie zadłużenia oraz do podjęcia czynności windykacyjnych.

Pożyczka na raty w Kredyt OK – kwoty i czas spłaty

Kredyt OK to firma pożyczkowa z tradycjami, która funkcjonuje nieprzerwanie od roku 1999. Pożyczkodawca specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych online i przez telefon. Aktualnie w ofercie znajdziesz pożyczkę na kwotę od 1000 do 7000 zł, udzielaną na okres 12, 24 lub 36 miesięcy.

Celem Kredyt OK jest dostarczenie produktu wysokiej jakości do jak najszerszego grona klientów – pożyczek dla seniora, pożyczek na raty online. Oferta Kredyt OK wyróżnia:

 • Pożyczkę ratalną można uzyskać wnioskując przez Internet lub telefonicznie.
 • Kredyt OK wypłaca gotówkę na trzy sposoby: przelewem na konto, za pomocą czeku GIRO lub z dowozem do domu.
 • Przejrzyste zasady udzielania pożyczek na raty.
 • Profesjonalna obsługa klienta – dostęp do infolinii oraz opieka doradcy pożyczkowego.
 • Prosty, szybki proces wnioskowania i możliwość otrzymania pożyczki w 100% zdalnie.

Aktualne promocje i kody rabatowe

Kredyt OK nie posiada w swojej ofercie pożyczek na promocyjnych warunkach. W zamian za to firma proponuje wygodną i elastyczną pożyczkę ratalną. Klient może skorzystać z najlepszej dla niego metody wnioskowania, samodzielnie wybrać sposób wypłaty gotówki a w razie potrzeby poprosić o pomoc doradcy pożyczkowego.

Warunki otrzymania pożyczki ratalnej w Kredyt OK

Wnioskować o pożyczkę w KredytOK mogą osoby fizyczne, które ukończyły 21 lat oraz posiadają polskie obywatelstwo. Kolejnym warunkiem ubiegania się o przyznanie pożyczki jest posiadanie ważnego dowodu osobistego oraz stały dochód.

Akceptowalne źródła dochodu:

 • umowa o pracę, zlecenie, o dzieło,
 • działalność gospodarcza,
 • gospodarstwo rolne,
 • emerytura,
 • renty,
 • zasiłki,
 • alimenty.

Każdy poprawnie złożony wniosek zostanie poddany weryfikacji. Decyzja o przyznaniu pożyczki online jest wydawana na podstawie analizy zdolności kredytowej. Jak zaznacza Kredyt OK, ostateczne warunki przyznania pożyczki ratalnej zależą od oceny zdolności.

Dokumenty niezbędne do wzięcia pożyczka na raty online

Kredyt OK nie wymaga dostarczania żadnych dokumentów. Jedynym dokumentem, który jest niezbędny do złożenia wniosku jest dowód osobisty. Wystarczy, że podczas wnioskowania o pożyczkę online lub o pożyczkę ratalną przez telefon podasz numer i serię dowodu oraz numer PESEL. Dokument tożsamości przyda się także do odebrania gotówki za pośrednictwem czeku GIRO i przy dowozie do domu, w celu ostatecznej identyfikacji pożyczkobiorcy. Nie musisz wysyłać dokumentów, zdjęcia czy skanu dowodu do Kredyt OK.

Jakie formy zatrudnienia akceptuje Kredyt OK?

Firma pożyczkowa Kredyt OK stara się zapewnić dostęp do pożyczek ratalnych jak najszerszemu gronu klientów. W związku z tym, pożyczkę mogą uzyskać klienci, którzy wykazują dochód z m.in.:

 • umowy o pracę, zlecenie, o dzieło,
 • działalności gospodarczej,
 • gospodarstwa rolnego,
 • emerytury,
 • renty,
 • zasiłku,
 • alimentów
 • i wielu innych.

Kredyt OK – weryfikacja w bazach dłużników

Złożenie wniosku o pożyczkę na raty w Kredyt OK wymaga wyrażenia zgody na weryfikację w bazach dłużników. Firma pożyczkowa sprawdza informacje o wnioskodawcy na temat jego historii kredytowej oraz stanu zadłużenia. Kredyt OK weryfikuje:

 • Biuro Informacji Kredytowej,
 • Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej,
 • Biuro Informacji Gospodarczej Infomonitor.,
 • ERIF Biuro Informacji Gospodarczej,
 • Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej.

Czy Kredyt OK udziela pożyczek na raty bez sprawdzania BIK?

Doradca Klienta Kredyt OK sprawdza każdego wnioskodawcę biorąc pod uwagę wpisy w Biurze Informacji Kredytowej. Historia kredytowa ma duży wpływ na decyzję o przyznaniu pożyczki na raty. Jeżeli jednak Twoja aktualna sytuacja finansowa jest stabilna możesz liczyć na uzyskanie pożyczki na raty bez BIK, tzn. pożyczki udzielanej mimo negatywnych informacji na temat historii płatności zobowiązań.

Czy Kredyt OK udziela pożyczek dla zadłużonych?

Kredyt OK daje szansę na uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej i otrzymania pożyczki na raty dla zadłużonych. Dane uzyskane w wymienionych bazach dłużników mają wpływ na analizę zdolności kredytowej, jednak negatywne informacje nie powodują odrzucenia wniosku.

Czy w Kredyt OK można wziąć pożyczkę z komornikiem?

Tak, w Kredyt OK jest to możliwe. Oczywiście decyzja o tym czy otrzymamy pożyczkę zależy od oceny zdolności kredytowej. Jeśli przejdziemy ją pomyślnie, najlepszym rozwiązaniem jest pożyczka z dowozem do domu za pośrednictwem Doradcy pożyczkowego.

Jak wziąć pożyczkę online na raty w Kredyt OK – krok po kroku

Wniosek o pożyczkę ratalną w Kredyt OK możesz złożyć zdalnie na dwa sposoby:

 1. Telefonicznie – wystarczy, że zadzwonisz na infolinię 601 500 500, a Doradca Klienta Kredyt OK pomoże Ci złożyć wniosek i przeprowadzi Cię przez całą procedurę.
 2. Online – całą procedurę wnioskowania zrealizujesz samodzielnie przechodząc kolejne kroki.

Procedura wnioskowania online jest bardzo prosta. Wystarczy realizować polecenia zgodnie z wymaganiami, a pożyczkę na raty przez Internet otrzymasz nawet w 15 minut. Krok po kroku ubieganie się o pożyczkę w Kredyt OK wygląda następująco:

 1. Na stronie Kredyt OK wypełnij prosty formularz i wybierz potrzebną Ci kwotę.
 2. Wypełnij wniosek pożyczkowy podając dane osobowe, kontaktowe i finansowe.
 3. Poczekaj na sprawdzenie wniosku i decyzję o przyznaniu pożyczki – zajmie to kilka minut.
 4. Doradca Klienta zadzwoni na numer podany we wniosku w celu przeprowadzenia weryfikacji, ustalenia metody zawarcia umowy i wypłaty gotówki.
 5. Zawrzyj umowę w wybrany sposób i poczekaj na dostarczenie gotówki na konto, do domu lub udaj się do placówki pocztowej zrealizuj czek GIRO.

Weryfikacja tożsamości klienta Kredyt OK

Kredyt OK wykorzystuje tradycyjną metodę weryfikacji w trakcie rozmowy telefonicznej. Po złożeniu wniosku Doradca Klienta zadzwoni na Twój numer, zada Ci kilka pytań i przedstawi możliwości zawarcia umowy i wypłaty gotówki z pożyczki ratalnej. Dodatkową, ostateczną weryfikację przeprowadza pracownik Kredyt OK, który dostarczy Ci gotówkę lub pracownik poczty przy wypłacie za pomocą czeku GIRO.

Jeżeli nie odbierzesz telefonu od Kredyt OK, możesz oczywiście samodzielnie zadzwonić na infolinię. Pamiętaj jednak, że brak kontaktu spowoduje odrzucenie wniosku pożyczkowego.

Spłata pożyczki na raty w Kredyt OK

Nim zawrzesz umowę o pożyczkę ratalną z Kredyt OK, dokładnie sprawdź treść umowy i zapoznaj się z warunkami spłaty. Podpisz dokument tylko w przypadku, gdy będziesz pewny, że jesteś w stanie zwrócić pożyczkę w terminie.

Spłata pożyczki na raty otrzymanej w Kredyt OK jest realizowana w miesięcznych ratach, zgodnie z harmonogramem spłaty. Harmonogram zostanie wysłany na adres e-mail podany we wniosku pożyczkowym. Wystarczy, że zrealizujesz przelew na konto pożyczkodawcy. Warto rozważyć ustalenie zlecenia stałego, które pozwoli Ci na automatyczną i bezpieczną spłatę wszystkich raty pożyczki Kredyt OK.

Czy możliwa jest spłata pożyczki ratalnej przed terminem?

Firma Kredyt OK nie informuje o możliwości spłaty całości lub części pożyczki przed terminem ustalonym w umowie. W sytuacji, gdy chcesz spłacić kilka rat lub całą pożyczkę na raz zadzwoń na infolinię, pod numer 601 500 500 i zapytaj Doradcę Klienta o warunki wcześniejszej spłaty.

Wydłużenie terminu spłaty

Podobnie jak w przypadku wcześniejszej spłaty pożyczki ratalnej online w Kredyt OK, o możliwości wydłużenia terminu płatności rat należy pytać Doradcę Klienta.

Brak spłaty – co jeśli pożyczka nie zostanie spłacona na czas

W przypadku braku płatności w wyznaczonym terminie firma Kredyt OK jest uprawniona do naliczenia odsetek z tytułu opóźnienia w spłacie zadłużenia oraz do podjęcia czynności windykacyjnych.

Jak przebiega windykacja należności?

Firma Kredyt OK nie zdradza szczegółów na temat przebiegu procesu windykacyjnego. Informacje na ten temat znajdziesz w umowie pożyczki, która zostanie wysłana na Twój adres e-mail lub dostarczona przez mobilnego Doradcę Klienta.

Rating:
Sending data...
Done!
logo
1000 In stock
4.5 of 5. Votes: 4

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0