polozyczka.pl

Kwota pożyczki
500 - 8,000 zł
Czas na spłatę
30 dni
Pierwsza
do 8,000 zł
Pierwsza za darmo
3,000 zł na 30 dni
RRSO
516%
Pokaż oferty

Wysokość pożyczki, raty i odsetki

Produktem finansowym, który oferuje Polożyczka, są krótkoterminowe pożyczki-chwilówki. Aby zachęcić klientów do skorzystania z usług krewnego marki Solven, przewidziano atrakcyjną ofertę darmowej pierwszej pożyczki, czyli bez prowizji i odsetek. Wymagania są proste  musi to być kwota nie więcej, niż 2500 złotych, której termin spłaty nie może przekroczyć 30 dni (miesiąca). Musimy też spłacić to zobowiązanie na czas, w innym wypadku rabat ulega anulowaniu.

Dla kolejnych klientów termin spłaty pozostaje bez zmian (30 dni), jednak zwiększa się maksymalna kwota pożyczki  do 8000 złotych. Te zobowiązania obciążone są dodatkowo oprocentowaniem (10% w skali roku) oraz prowizją.

Warto dodać, że pierwsza, darmowa pożyczka może zostać przedłużona na okres 7, 14 lub 30 dni. Wniosek o przedłużenie okresu spłaty należy złożyć przed upływem ostatecznego okresu spłaty i uiścić opłatę, która w zależności od kwoty pożyczki wyniesie od 140 do 299 złotych. Kolejne pożyczki można przedłużyć już wyłącznie na okres 7 dni, co będzie kosztować około 30 złotych.

Pożyczka w Polożyczce krok po kroku

Zaciągając pożyczkę w omawianej firmie musimy przejść dość typowe dla tej branży procedury. Nie są one jednak skomplikowane, a poszczególne etapy w zaciąganiu pożyczki są proste do rozplanowania. Poznajmy je w chronologicznej kolejności.

  1. Ustalenie kwoty pożyczki. Trafiając na stronę firmy kierujemy się do łatwo zauważalnej sekcji doboru parametrów pożyczki. Pierw przechodzimy do ustalenia kwoty, a następnie terminu spłaty. Kalkulator błyskawicznie poda nam wszelkie dodatkowe koszty, jakie wiążą się ze spłatą pożyczki. Chcąc przejść dalej, używamy przycisku „weź pożyczkę”.
  2. Wypełnienie formularza rejestracyjnego. Aby ukończyć ten etap z powodzeniem, konieczne jest założenie konta. Musimy podać w nim nasze dane osobowe, czyli imię, nazwisko, numer PESEL, numer telefonu, adres e-mail oraz hasło do logowania.
  3. Złożenie wniosku. Finalizując proces składania wniosku podajemy informację o naszym wieku, stanie cywilnym, wykształceniu i adresie. Ponadto, musimy poinformować pożyczkodawcę także o naszych zarobkach i formie zatrudnienia.
  4. Weryfikacja tożsamości. Składając internetowo wniosek przekierowywani jesteśmy do aplikacji weryfikującej nasze dany. Wybieramy tam nasz bank, następnie logując się na nasze konto.
  5. Przyznanie pożyczki. Po przejściu powyższych etapów z sukcesem, jesteśmy informowani przez Polożyczkę o wyniku decyzji pożyczkowej. Dowiemy się o tym za pośrednictwem SMS-a lub wiadomości e-mail.
  6. Wypłata pieniędzy. Po wydaniu zgody pieniądze są wysyłane na nasze konto błyskawicznie, jeśli posiadamy konto w tym samym banku, co Polożyczka i odbywa się to w dniu roboczym.
Rating:
Sending data...
Done!
logo
500 In stock
4.6 of 5. Votes: 15

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0