Prestito

Kwota pożyczki
1,000 - 3,500 zł
Czas na spłatę
40 dni
Pierwsza
do 3,000 zł
Pierwsza za darmo
3,000 zł na 30 dni
RRSO
od 0%
Pokaż oferty

Prestito to nowa marka pożyczkowa, która właśnie weszła na rynek chwilówek. Firma proponuje pierwszą pożyczkę za darmo w maksymalnej wysokości 3000 zł przy 40-dniowym terminie spłaty.

 • Prestito łączy pożyczki krótkoterminowe z innowacyjnymi i ciekawymi rozwiązaniami.
 • Zarówno dla nowych, jak i stałych klientów oferuje pożyczki od 1000 do 3000 zł, a okres kredytowania to zawsze 40 dni.
 • Pożyczkodawca nie wymaga zaświadczenia o zatrudnieniu czy zarobkach.
 • Innowacyjny system weryfikacji tożsamości poprzez “selfie” z pewnością wyróżnia tę firmę na rynku.
 • Automatyczne rozłożenie niespłaconej pożyczki na 12 rat (bez kar umownych, monitów czy windykacji) to kolejny ciekawy aspekt ich oferty.

JAK WZIĄĆ POŻYCZKĘ W PRESTITO KROK PO KROKU:

 1. Wybierz kwotę pożyczki przy pomocy suwaka na kalkulatorze w stronie Prestito.pl
 2. Naciśnij przycisk “weź pożyczkę” i przejdź do kilkuetapowego formularza
 3. Podaj swój adres e-mail, numer telefonu komórkowego oraz zatwierdź regulamin
 4. Zweryfikuj swoją tożsamość przy pomocy systemu Kontomatik lub wykonaj “selfie” i dołącz je do czytelnej fotografii dowodu osobistego
 5. Udziel internetowo pełnomocnictwa AIQLABS Sp. z o.o. (właściciel marki Prestito), by podpisała w twoim imieniu umowę lub podpisz umowę w wersji papierowej, którą dostarczy kurier i oczekuj na przelew środków

WYMAGANIA POŻYCZKI W PRESTITO:

WIEK OD 21 DO 79DOWÓD OSOBISTYTELEFON KOMÓRKOWYKONTO W BANKU

Trzeba przyznać, że Prestito postawiło na innowacje i oszczędność czasu swoich klientów. Proces pożyczania składa się tu z:

 • Wybrania kwoty pożyczki (okres spłaty jest stały i wynosi 40 dni)
 • Wypełnienie wniosku (z dużym wyborem metod weryfikacji i podpisania umowy)
 • Oczekiwanie na decyzję i środki

Wyboru kwoty klienci dokonują z zakresu 1000 – 3000 zł. Okres spłaty jest zawsze taki sam i wynosi 40 dni. Jednak tym razem nie musimy martwić się o konsekwencje nieprzewidzianych problemów ze spłatą. Prestito oferuje bowiem automatyczne przedłużenie kwoty pożyczki na 12 rat (RRSO: 141,92%). Klient nie musi składać nawet wniosku o przedłużenie spłaty, nie czekają go kary umowne, nie musi się też obawiać windykacji. Jest to niewątpliwie jeden z najmocniejszych punktów w ofercie tego pożyczkodawcy.

Nie mniejsze wrażenie robi też forma weryfikacji tożsamości klienta zaproponowana przez Prestito. Mamy do wyboru dwie drogi. W pierwszej skorzystać możemy z systemu weryfikacji przez bankowość internetową Kontomatik. Jest to bardzo szybka i prosta metoda oparta o szyfrowe logowanie do konta bankowego. Z pewnością znana jest ona większości klientów. Jednak to druga z dostępnych dróg wyróżnia tego pożyczkodawcę na rynku. Potrzebny będzie nam jedynie… telefon komórkowy i wbudowany w niego aparat. Musimy wykonać zdjęcie typu “selfie” (zdjęcie twarzy) i dołączyć je do fotografii dowodu osobistego. By jeszcze przyspieszyć proces składania wniosku system Prestito automatycznie odczyta nasze dane i uzupełni nimi wniosek. Kolejne minuty po stronie klienta zaoszczędzone.

Jednak tu nie kończą się udogodnienia dla klientów. Otóż aby podpisać umowę nie musimy czekać na jej papierową wersję, a następnie odsyłać jej do pożyczkodawcy. Zamiast tego możemy udzielić internetowo pełnomocnictwa firmie AIQLABS Sp. z o.o. (która jest właścicielem marki Prestito), by to ona podpisała umowę w naszym imieniu. W ten sposób przeszliśmy wszystkie etapy konieczne do przyznania pożyczki. Jeżeli otrzymamy pozytywną decyzję, środki zostaną przelane na wskazane przez nas konto. W przypadku, gdy decyzja jest negatywna Prestito pozwala na ponowne staranie się o pożyczkę po upływie 30 dni od wydania odmownej decyzji.

RODZAJE POŻYCZEK W PRESTITO

Oferta Prestito:

 • szybka pożyczka chwilówka

Prestito oferuje pożyczki krótkoterminowe. Zarówno pierwsza pożyczka pozabankowa, jak i kolejne opiewać mogą na kwotę od 1000 do 3000 zł. Termin spłaty to stałe 40 dni. Pierwsza pożyczka oferowana jest z oprocentowaniem rocznym na poziomie 0%, bez dodatkowych opłat. Spłacamy więc tylko kwotę, którą pożyczyliśmy.

Jeżeli jednak będziemy mieli problem ze spłaceniem zobowiązania, to Prestito przygotowało dla nas automatyczne rozłożenie pożyczki na 12 rat. Co ważnie nie tylko nie musimy składać o to dodatkowego wniosku, ale też ominą nas nieprzyjemności związane z windykacją. Nic nie stoi na przeszkodzie, by spłacić tę pożyczkę przedterminowo – nie czekają nas z tego tytułu żadne dodatkowe koszty. Szczegóły tego rozwiązania znajdziemy w regulaminach na stronie pożyczkodawcy i u konsultantów, którzy czekają na nasz telefon od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.

Oferta Prestito skierowana jest do obywateli Polski, przebywających na terenie kraju, w wieku od 21 do 79 lat. Do wzięcia pożyczki będziemy potrzebowali adresu e-mail, konta w banku oraz telefonu komórkowego. Pożyczkodawca nie wymaga od klientów potwierdzenia zatrudnienia ani zaświadczenia o zarobkach. Weryfikuje za to swoich klientów w rejestrach osób zadłużonych i bazach informacji kredytowej (BIK, BIG, BIG InfoMonitor, ERIF, KRD, KBIG).

Rating:
Sending data...
Done!
logo
1000 In stock
5 of 5. Votes: 5

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0