sloan.pl

Kwota pożyczki
100 - 5,000 zł
Czas na spłatę
30 dni
Pierwsza
do 3,000 zł
Pierwsza za darmo
3,000 zł na 30 dni
RRSO
518%
Pokaż oferty

Oferta Sloan

Pożyczka online od Sloan to dodatkowe pieniądze w wysokości od 100 do 4 000 zł. Minimalny okres kredytowania wynosi 15 dni, maksymalny z kolei 30. To idealny czas na zebranie dodatkowych środków i spłacenie zadłużenia. Ci, którzy zebrali wcześniej pieniądze na spłatę pożyczki, mogą uregulować zadłużenie przed terminem bez ponoszenia żadnych konsekwencji.

W ramach oferty od Sloan możemy liczyć na wygodne warunki kredytowania, a także natychmiastowe rozpatrzenie naszego wniosku. Firma obiecuje także wypłacenie pieniędzy z pożyczki w przeciągu kilku minut. Czas w wielu przypadkach odgrywa kluczową rolę, dlatego warto wybrać pożyczkodawcę, który spełnia nasze wymagania. Aby wybrać ofertę pasującą do naszych oczekiwań, ale także finansowych możliwości, warto skorzystać z porównywarek pożyczkowych. Porównanie zebranych w jednym miejscu ofert różnych pożyczkodawców pomoże wybrać tę najkorzystniejszą.

Jak wziąć pożyczkę w Sloan?

Wnioskowanie o pożyczkę w Sloan jest bardzo proste. Po pierwsze powinniśmy spełniać warunki postawione przez pożyczkodawcę. Należy pamiętać, że są one różne w każdej firmie pożyczkowej, ponieważ każda instytucja posiada inne produkty w swoim asortymencie. Po drugie powinniśmy wybrać za pomocą suwaków na stronie pożyczkodawcy interesującą nas kwotę pożyczki oraz czas jej spłaty. Dalszym etapem będzie wypełnienie wniosku. Należy pamiętać, aby podać w nim wszelkie niezbędne dane znajdujące się w naszym dowodzie osobistym. Zostaną one zweryfikowane, dlatego nie warto jest oszukiwać.

Potwierdzenie naszej tożsamości będzie kolejnym zadaniem, które powinniśmy wykonać. Pożyczkodawca oferuje możliwość dokonania tego za pomocą usługi Kontomatik. Wystarczy, że zalogujemy się na nasze konto bankowe z pozycji aplikacji, a ona sama pobierze z rachunku ROR odpowiednie dane, które potrzebne są pożyczkodawcy do rozpatrzenia naszego wniosku. Wgląd w nasze płatności pomoże ustalić, czy jesteśmy osobami wypłacalnymi oraz uzyskujemy dochód potrzebny do spłaty pożyczki. Jeśli pracownik firmy pożyczkowej stwierdzi, że jesteśmy osobami rzetelnymi, przyzna nam pożyczkę. Pieniądze zostaną przelane na nasze konto w kilka minut po podjęciu przez pożyczkodawcę decyzji.

Spłata pożyczki w Sloan – jak wygląda?

Aby spłacić pożyczkę w Sloan wystarczy wejść w panel klienta na stronie pożyczkodawcy i wykonać przelew na podany tam rachunek bankowy. Pamiętajmy, że pożyczkę mogą za nas spłacić osoby trzecie. Należy mieć jednak na uwadze, że w tytule przelewu powinny znaleźć się: imię, nazwisko oraz pesel dłużnika. Przelewy pożyczkobiorców weryfikowane i wprowadzane do systemu są jeszcze tego samego dnia lub następnego po zaksięgowaniu płatności. Informacje w panelu klienta aktualizowane są automatycznie.

Należy pamiętać, że każda zwłoka w spłacie pożyczki spowoduje, że otrzymamy wezwanie do zapłaty. Jeśli po otrzymanym od Sloan ponagleniu do zapłaty pożyczka nie zostanie spłacona, sprawą zajmie się windykator terenowy. Jeśli on nie poradzi sobie z odzyskaniem pieniędzy firmy pożyczkowej, przekaże sprawę dalej.

Rating:
Sending data...
Done!
logo
100 In stock
4.6 of 5. Votes: 15

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0