Smart Pożyczka

Kwota pożyczki
200 - 15,000 zł
Czas na spłatę
30 dni
Pierwsza
do 3,000 zł
Pierwsza za darmo
3,000 zł na 30 dni
RRSO
od 0%
Pokaż oferty

Jak wziąć pożyczkę w Smart Pożyczka – krok po kroku

1. Ustalenie kwoty pożyczki

Na stronie internetowej smartpozyczka.pl dostępny jest kalkulator z intuicyjnymi suwakami. Wystarczy, że samodzielnie ustalisz kwotę, na jaką chcesz zaciągnąć szybką pożyczkę.

2. Wypełnienie formularza rejestracyjnego

Twoim zadaniem jest jedynie wypełnienie elektronicznego formularza rejestracyjnego. Musisz podać swój numer kontaktowy, dane osobowe oraz wskazać wartość pożyczki oraz liczbę rat, w których takie zobowiązanie spłacisz. To tyle. Nie musisz podawać przyczyny zaciągania pożyczki, cel tego wsparcia jest dowolny, a smartpozyczka w żaden sposób nie weryfikuje wydatkowania otrzymanych środków.

3. Złożenie wniosku

Złożenie wniosku następuje za pośrednictwem sieci. W razie wątpliwości możesz zadzwonić na specjalnie udostępnioną infolinię.

4. Weryfikacja tożsamości

Weryfikacja tożsamości pożyczkobiorcy następuje poprzez formularz rejestracyjny. Pożyczkobiorca nie jest sprawdzany pod kątem zdolności finansowej ani historii kredytowej.

5. Przyznanie pożyczki i wypłata pieniędzy

O decyzji pozytywnej zostaniesz poinformowany sms-em albo otrzymasz powiadomienie na e-mail. Pozostaje Ci już sprawdzić konto bankowe, bo pieniądze ze smartpozyczki są przelewane natychmiast po udzieleniu takiej informacji.

Pożyczka Smart Pożyczka – najważniejsze informacje

Potrzebujesz finansowego wsparcia szybko, bez zbędnych formalności, a nawet bez wychodzenia z domu? Smartpozyczka Ci to umożliwia. Wystarczy, że wejdziesz na oficjalną stronę smartpozyczka.pl i wypełnisz prosty formularz rejestracyjny.

Na stronie dostępny jest też kalkulator pożyczkowy, dzięki któremu sprawdzisz, jaką wartość środków możesz uzyskać i w jakiej wysokości raty będziesz w związku z tym spłacać. Możesz zaciągać pożyczki już od 200 złotych do 15 000 złotych, a na nowych klientów czeka pożyczka do 3 000 zł zupełnie za darmo, bez żadnych kosztów.

Pamiętaj też, że w razie problemów finansowych, możesz odroczyć spłatę raty, a smartpozyczka przesunie płatność na dogodny dla Ciebie termin. Po rejestracji w panelu klienta będziesz mógł również zaciągać kolejne zobowiązania bez ponownego wypełniania wniosków – Twoje dane zostaną już zapisane.

Jak weryfikowany jest potencjalny klient smartpozyczka? Nie musisz obawiać się analizy Twojej zdolności finansowej ani historii kredytowej, bo smartpozyczka nie współpracuje z BIK. Weryfikowane są jedynie Twoje dane tożsamości. To dobry sposób na uzyskanie środków finansowych dla osób, którym banki odmawiają już udzielenia kolejnego kredytu.

Smartpozyczka może być finansowym wsparciem w obliczu problemów finansowych albo niespodziewanych wydatków. Co ważne, nie jest sprawdzany powód zaciągania pożyczki, a pieniądze mogą być wydane na dowolny cel.

Wystarczy, że wypełnisz wniosek i poczekasz na decyzję pożyczkową, a zostaniesz o niej poinformowany sms-em albo poprzez e-mail. Pieniądze zostaną zaś natychmiast przelane na podany przez Ciebie rachunek bankowy.

Smartpozyczka to pożyczka online, z której korzystać mogą osoby od 18 do 73 roku życia. Wystarczą dane z dowodu osobistego, numer konta bankowego, numer telefonu, adres e-mail oraz wskazanie stałego źródła dochodu.

Pożyczkobiorcy mogą też liczyć na pełne bezpieczeństwo procesu przetwarzania danych. Smartpozyczka przetwarza je zgodnie z przepisami polskiego prawa, stosując dodatkowo protokół szyfrowania SSL.

Smart Pożyczka – opis pożyczki online:

Smartpozyczka umożliwia zaciągnięcie finansowego wsparcia już od kwoty 400 złotych do aż 15 000 złotych. Na klientów czekają też liczne promocje. Z tych najkorzystniejszych mogą liczyć nowi, którzy zdecydują się na zaciągnięcie pożyczki – dla nich takie zobowiązanie udzielane jest zupełnie za darmo, bez ukrytych kosztów, z RRSO wynoszącym 0%.

Co ważne, osoby, które zdecydują się na współpracę ze smartpozyczka, zakładają konto na dedykowanej platformie internetowej. Dzięki temu, w obliczu konieczności zaciągnięcia kolejnego zobowiązania, nie muszą już wypełniać żmudnym formularzy, a wszystkie dane zostaną automatycznie uzupełnione.

Okazuje się, że smartpozyczka to jedna z firm pożyczkowych o wieloletnim doświadczeniu na polskim rynku. Tej instytucji zaufało już grono klientów, a proste i uczciwe zasady udzielania zobowiązań finansowych zostało docenione przez liczne stowarzyszenia. Smartpozyczka to Rzetelna Firma.

Rating:
Sending data...
Done!
logo
200 In stock
5 of 5. Votes: 5

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0