Super Grosz

Kwota pożyczki
1,000 - 15,000 zł
Czas na spłatę
30 dni
Pierwsza
do 10,000 zł
Pierwsza za darmo
3,000 zł na 30 dni
RRSO
64.57%
Pokaż oferty

Firma Super Grosz należy do spółki kapitałowej Aiqlabs Sp. z o.o. z 2015 roku, tak więc jest jedną z bardziej doświadczonych instytucji na polskim rynku finansowym, tak jak firmy Provident czy Profi Credit. Co ważne składa się w 100% z polskiego kapitału. Została założona z myślą o klientach indywidualnych, którzy potrzebują większego zastrzyku gotówki. Super Grosz zapewnia o stale rozwijającej się ofercie oraz dostosowaniu potrzeb do możliwości i oczekiwań klientów. Przejrzystość i profesjonalizm to cechy, którymi kieruje się firma podczas świadczenia usług pożyczki ratalnej. Elastyczne warunki oraz wysoka jakość obsługi umożliwiają zawarcie długoterminowej współpracy, owocnej dla obu ze stron.

Oferta pożyczkowa w Super Grosz

Charakterystyką instytucji są długoterminowe pożyczki ratalne. Dla nowych klientów, firma udostępnia pożyczkę ratalną od kwoty 1000 zł. Maksymalna wartość pierwszej pożyczki to nawet 10000 zł. Dla klientów, korzystających wcześniej z usług Super Grosza dostępne jest maksymalnie aż 15.000 zł. Czas spłaty to od 4 do 50 rat. Wszystkie parametry mogą różnić się między sobą, w zależności od sytuacji finansowej pożyczkobiorcy

Super Grosz – nasza opinia o pożyczce na raty

Już pierwsze spojrzenie na ofertę pożyczki ratalnej w Super Grosz pozwala nam ocenić bardzo pozytywnie tą firmę. RRSO wynosi nawet tylko 55,9%, co jest bardzo korzystnym wynikiem w porównaniu do innych pożyczek ratalnych. W przypadku pierwszej pożyczki, jeśli weźmiemy 12500 zł i rozłożymy ją na 50 rat, rana wyniesie jedynie 560 zł. Jeśli będziemy chcieli pożyczyć kolejny raz, to możemy wnioskować nawet o 15 000 zł co jest już bardzo wysoką kwotą w porównaniu do konkurencyjnych ofert. Oferta pożyczki Super Grosz jest bardzo zróżnicowana i każdy znajdzie w niej coś dla siebie, nawet jeśli potrzebuje pożyczyć mniejsza kwotę na krótszy okres czasu.

Warunki względem pożyczkobiorców w Super Grosz

Wymagania jakie muszą zostać spełnione przez osobę ubiegającą się o pożyczkę nie różnią się znacznie od tradycyjnych wymagań innych firm znajdujących się w ofercie pożyczek pozabankowych. Każdy przyszły klient Super Grosza musi posiadać:

 • odpowiedni wiek ( powyżej 21 roku życia- brak górnej granicy wieku)
 • obywatelstwo polskie
 • ważny dowód osobisty
 • konto bankowe ( indywidualne)
 • numer telefonu komórkowego

Aby uzyskać pożyczkę należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej lub zadzwonić na numer telefonu, podany na supergrosz.pl. Klient w razie pytań lub wątpliwości ma także możliwość do kontaktu poprzez chat. Tak więc, za pomocą 3 dostępnych kanałów, w zależności od preferencji, możemy ubiegać się o pożyczkę ratalną.

W przypadku jeśli klient nie posiada konta bankowego, istnieje inna alternatywa. Poprzez czek GIRO następuje weryfikacja tożsamości oraz wypłata środków. Dlatego Super Grosz zalicza się również do pożyczek bez przelewu weryfikacyjnego. Wystarczy wraz z ważnym dowodem osobistym udać się do pobliskiego punktu pocztowego. To szybki sposób, dla każdego kto nie posiada rachunku w banku lub nie ma bankowości mobilnej.

Weryfikacja klienta w bazach:

Super Grosz zastrzega sobie prawo do weryfikacji klienta indywidualnego poprzez sprawdzenie historii jego zobowiązań finansowych w :

 • BIK – Biuro Informacji Kredytowej
 • KRD – Krajowy Rejestr Długów
 • KBIG – Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej
 • BIG InfoMonitor
 • PWIP – Platforma Wymiany Informacji Pożyczkowych

Sprawdzenie czy pożyczkobiorca nie posiada negatywnych wpisów oraz jak dotychczas przebiegała jego współpraca z różnymi wierzycielami, daje firmie pełny wgląd w historię materialną zainteresowanego, ale również poświadcza o jego (nie)terminowości. Każda firma chce współpracować z osobami rzetelnymi, które bez problemów spłacą przyszłe zobowiązania.

Proces weryfikacji pożyczkobiorcy

Jeśli chodzi o weryfikację danych osobowych jest ona przeprowadzana za pomocą 2 różnych sposobów:

 1. Konto X (online) – potwierdzenie tożsamości poprzez logowanie się na platformę internetową banku, w którym mamy konto. Narzędzie posiada szyfr SSL, która zapewnia o poufności i bezpieczeństwie każdej z informacji. Co więcej, przyczynia się do szybszego procesu weryfikacyjnego czyli również do szybszej decyzji pożyczkowej.
 2. GIRO (offline) – Okazanie dowodu osobistego oraz kodu sms w dowolnej placówce pocztowej. Ten etap jest etapem ostatnim, odbywa się już po przyznaniu pożyczki i rozpatrzeniu wniosku.

Pakiety dodatkowe:

Firma daje możliwość skorzystania również z Pakietu Medycznego, w skład którego wchodzą na przykład:

 • konsultacje lekarskie przez telefon
 • e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania
 • dostęp do badań laboratoryjnych oraz ich wyników
 • badania przeciwciał Sars-Cov-2
 • dostęp do platformy, która udostępnia wszelkie wnioski, dokumenty lub wyniki

Jeśli klient zdecyduje się na Pakiet Medyczny, firma Super Grosz sfinansuje go, a koszty zostaną w późniejszym czasie rozłożone na raty i doliczone do pożyczki.

Oprócz samych rat kapitałowych, pamiętajmy o dodatkowych opłatach, czyli na przykład wyżej wspomnianej opłacie za Pakiet Medyczny, odsetki, prowizja ( wynosząca aż 10.000). Przed podpisaniem umowy najlepiej jeszcze raz sprawdzić wszystkie parametry, wartość RRSO oraz całkowitą kwotę do spłaty (każdy z parametrów jest dostępny na kalkulatorze na stronie internetowej supergrosz.pl, dzięki temu jeszcze przed rejestracją mamy możliwość wglądu w warunki pożyczki).

Zgodnie z regulaminem każdy kto podpisał umowę z firmą ma nie tylko prawo do rezygnacji w terminie do 14 dni, lecz także możliwość wcześniejszej spłaty. W takiej sytuacji koszty całkowite zostaną zmniejszone odsetki i część prowizji odpowiadającej konkretnemu okresowi.

Przykładowe koszty

Minimalna kwota na jaką może wziąć pożyczkę nowy klient to 1000 zł a masykmalnie 12500 zł. Jeśli to jego kolejna pożyczka to może wnioskować o nawet 15000 zł. Okres pożyczki to od 4 do nawet 50 miesięcy.

Przykładowe koszty wzięcia pożyczki w Super Grosz wyglądają następująco:

 • 2000 zł na 6 miesięcy – 759,27 zł kosztu pożyczki
 • 3000 zł na 10 miesięcy – 1509,88 zł kosztu pożyczki
 • 5000 zł na 12 miesięcy – 2821,32 zł kosztu pożyczki
 • 10000 zł na 24 miesiące – 9255,98 zł kosztu pożyczki
 • 10000 zł na 36 miesięcy – 11667,79 zł kosztu pożyczki
 • 15000 zł na 50 miesięcy – 18472,04 zł kosztu pożyczki
Rating:
Sending data...
Done!
logo
1000 In stock
4.8 of 5. Votes: 4

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0